Projekt POLSKA GÓRY 496 KM

Projekt POLSKA GÓRY 496 KM

Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Projekt POLSKA GÓRY 496 KMDystans: 496 km: Zapisz sięLista startowaWyniki
O zawodach

Daj z siebie wszystko, pokonaj dystans 496 km w dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji i ciesz się z odniesionego sukcesu ! Dodatkowo, z pomocą dziennika aktywności będziesz mógł rywalizować z innymi członkami społeczności Biegowego Wyzwania.

PROJEKT GÓRY 496 KM to WIRTUALNE wyzwanie w którym zmierzysz się z GSB, czyli Głównym Szlakiem Beskidzkim -  to najdłuższy szlak wytyczony w polskich górach. 

Główny Szlak Beskidzki to także arena zmagań wielu, wybitnych sportowców, chcących pokonać własne ograniczenia i ustanawiać kolejne rekordy na tej trasie. Ich starania budzą sportowe emocje u każdego wielbiciela górskich wypraw. To niezwykle wymagająca trasa, a śmiałkowie decydujący się na stawienie jej czoła muszą odznaczać się wyjątkową wytrzymałością, zawziętością i kondycją.

Weź udział w wirtualnym wyzwaniu „Projekt POLSKA GÓRY 496 km” nawiązującym do tego legendarnego szlaku.

Jeżeli  zamówisz pakiet rozszerzony z koszulką , opaską, kubkiem lub chustą wielofunkcyjną , to gadżety wyślemy do 14 dni od rejestracji , a medal po ukończeniu wyzwania.

 

Zasady projektu:

 • Pokonaj na dystans 496 kilometrów  - czas liczony jest od momentu uiszczenia opłaty startowej. MASZ ROK NA UKOŃCZENIE WYZWANIA.
 • Dystans można pokonać podczas dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji, biegnąc, maszerując lub nordic walking . Możesz również pokonać dystans na bieżni.
 • Ukończenie wyzwania gwarantuje zdobycie wielkiego, ręcznie malowanego medalu ZDOBYWCY, który ozdobi Twoją kolekcję trofeów i będzie przypominał Ci o Twoim sukcesie ! Oprócz medalu w pakietach rozszerzonych dostępne są także inne gadżety – koszulka FINISHERA, kubek, opaska i komin wielofunkcyjny.
 • Gadżety z pakietu rozszerzonego wysyłamy do 14 dni od rejestracji , a medal oraz certyfikat otrzymasz po ukończonym biegu.
 • By mieć możliwość dodania wyniku do “ dziennika aktywności ” należy przy rejestracji na wydarzenie założyć konto zawodnika lub jeśli takie się już posiada należy się zalogować. Jest możliwość rejestracji bez zakładania konta , jednak rezultat nie będzie widoczny w tabeli wyników, a potwierdzenie ukończenia wyzwania ( print screen , zdjęcia aktywności zegarka itp. ) należy wysłać na biegowewyzwanie@gmail.com Za ukończenie wyzwania wyślemy do Ciebie pocztą elektroniczną również imienny certyfikat.
 • Weź udział w zaciętej rywalizacji z innymi uczestnikami wyzwania ! Dzięki dziennikowi aktywności możesz na bieżąco sprawdzać postępy swoich rywali. Bądź najszybszy i pokonaj 496 kilometrów zanim zrobią to inni !
 • Nie czekaj – ubierz buty i już dziś zacznij skracać dystans, który pozostał Ci do osiągnięcia celu. Wyzwanie to nawet kilka miesięcy doskonałej sportowej zabawy.

 

Duży odlewany i malowany medal

Koszulka 

Opaska na głowę

Komin wielofunkcyjny

Przykładowy certyfikat ukończenia wyzwania

 

DOSTĘPNE PAKIETY: 

 • Rejestracja pakiet podstawowy (dostęp do rywalizacji, duży odlewany medal, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, WYSYŁKA) cena 62  zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z opaską (dostęp do rywalizacji, duży odlewany medal, opaska biegowa, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE) cena 93 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z chustą (dostęp do rywalizacji, duży odlewany medal, numer startowy, chusta wielofunkcyjna, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE) cena 89 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką (dostęp do rywalizacji, duży odlewany medal, biegowa koszulka techniczna , numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE ) cena 109 zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA (dostęp do rywalizacji, duży odlewany medal, biegowa koszulka techniczna, chusta wielofunkcyjna, opaska biegowa,  imienny numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE ) cena 139 zł

Gadżety z pakietów rozszerzonych zostaną wysłane do 14 dni, a medal oraz certyfikat po ukończeniu wyzwania 

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.