LIGA RYWALIZACJI

LIGA RYWALIZACJI

Data wydarzenia:
01.01.2022 00:30 - 22.11.2022 10:00
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
LIGA RYWALIZACJIDystans: 100000 km: Lista startowaWyniki
O zawodach

Dołącz do Ligi Rywalizacji i porównuj swój wynik na bieżąco z innymi!

Liga Rywalizacji to projekt stworzony dla biegaczy aby przez cały 2022 rok mobilizować siebie do pokonania jak największego dystansu. Zdobądź jak najwyższe miejsce w lidze dzięki swojemu uporowi i regularności w treningach. 

Dostęp do rywalizacji, która trwa cały rok to koszt 10 złotych, w cenie dostępu otrzymujesz numer startowy do druku oraz możliwość startu i współzawodnictwa.

 

  • Ścigaj się z innymi!
  • Porównuj swój wynik na bieżąco z innymi zawodnikami dzięki dziennikowi aktywności (REJESTRUJĄC SIĘ NA WYDARZENIE MUSIMY BYĆ ZALOGOWANI / ZAREJESTROWANI W SYSTEMIE)! Im więcej pokonasz kilometrów w 2022 roku -  tym wyższe miejsce.
  1. Wypełniając formularz rejestracyjny musimy zaznaczyć opcję “ ZAREJESTRUJ SIĘ ” by utworzyć konto zawodnika, lub “ LOGOWANIE ” gdy już takie konto posiadasz. Tylko zawodnicy z kontem w systemie będą mieli możliwość dodawania swoich wyników na bieżąco na stronie.. 
  2. Po rejestracji i opłaceniu startu na wydarzenie na swoim koncie posiadasz ikonkę “ dziennik aktywności " , gdzie dodajesz ilość przebytych kilometrów wraz z zdjęciem swojej aktywności ( print screen aplikacji, zdjęcie zegarka itp ). 

Następnie po dodaniu aktywności Twój wynik znajduje się już w tabelce.

Zmotywuj się do działania i poczuj rywalizację! 

 

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

  • DOSTĘP DO RYWALIZACJI - PODSTAWOWY ( Pakiet zawiera : dostęp do rywalizacji, imienny numer startowy do wydruku ) cena 10 zł
  • DOSTĘP DO RYWALIZACJI - Z KOMINEM WIELOFUNKCYJNYM ( Pakiet zawiera : dostęp do rywalizacji, imienny numer startowy do wydruku, komin wielofunkcyjny ( wysyłany do 14 dni od opłaty startowej )) cena 29 zł
  • DOSTĘP DO RYWALIZACJI - Z KOSZULKĄ BIEGOWĄ ( Pakiet zawiera : dostęp do rywalizacji, imienny numer startowy do wydruku, koszulka biegowa ( wysyłany do 14 dni od opłaty startowej )) cena 59 zł
  • DOSTĘP DO RYWALIZACJI - Z KOSZULKĄ BIEGOWĄ I KOMINEM WIELOFUNKCYJNYM ( Pakiet zawiera : dostęp do rywalizacji, imienny numer startowy do wydruku, koszulka biegowa oraz komin wielofunkcyjny ( wysyłane do 14 dni od opłaty startowej )) cena 69 zł

 

 

 

 

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.