LIGA RYWALIZACJI - LIGA RYWALIZACJI

LIGA RYWALIZACJI

Wydarzenie: LIGA RYWALIZACJI
Data wydarzenia:
01.01.2022 00:30 - 31.12.2022 23:30
Typ zawodów:
Zawody dla dorosłych
Dystans:
100000 km
Wyniki
MiejsceImię i NazwiskoNumer startowyData rozpoczęciaOstatnia aktywnośćIlość dniDystans
1Marián Bednár601.01.2022 00:3016.01.2022 17:3015469,07 km
2Artur Bujnowski1201.01.2022 00:3018.01.2022 19:0017394,19 km
3Paweł Przybylak1301.01.2022 00:3019.01.2022 00:3018113,62 km
4Tomasz Sroka4403.01.2022 16:0412.01.2022 23:009104,7 km
5Jarosław Czaja3901.01.2022 00:3018.01.2022 07:301799,97 km
6Piotr Paruzel1501.01.2022 00:3016.01.2022 11:301599,94 km
7Małgorzata Jagodzińska1401.01.2022 00:3018.01.2022 19:301757,41 km
8Grzegorz Czaiński3801.01.2022 00:3015.01.2022 14:001451,13 km
9Krzysztof Sobierajski3601.01.2022 00:3010.01.2022 07:00940 km
10Tomasz Kołomijski3501.01.2022 00:3015.01.2022 21:001433,2 km
11Agnieszka Tala4001.01.2022 00:3001.01.2022 04:00-31,58 km
12Urszula Rastawicka2101.01.2022 00:3017.01.2022 17:301631,35 km
13Ewa Graj201.01.2022 00:3009.01.2022 09:30829,38 km
14Mariusz Miśkiewicz701.01.2022 00:3018.01.2022 00:301728,7 km
15Piotr Włodarczyk3101.01.2022 00:3008.01.2022 17:00726,05 km
16Justyna Borysewicz401.01.2022 00:3002.01.2022 01:30113,47 km
17Aleksandra Nocoń1001.01.2022 00:3009.01.2022 14:0087,61 km
18Łukasz Kraśner1901.01.2022 00:3009.01.2022 16:0087,46 km
19Jarosław Szymczak4201.01.2022 00:3003.01.2022 13:3025,7 km
20Denis Machura4301.01.2022 14:1419.01.2022 17:00185,26 km
21Michał Kobierski-01.01.2022 00:30--0 km
Robert Kapiec3401.01.2022 00:30--0 km
Mateusz Plota-01.01.2022 00:30--0 km
Izabela Pływaczyk901.01.2022 00:30--0 km
Robert Kapiec-01.01.2022 00:30--0 km
Olga Herman3001.01.2022 00:30--0 km
Mirosława Treszczyńska4101.01.2022 00:30--0 km
Cieśla Beata2201.01.2022 00:30--0 km
Katarzyna Tanistra-Słowik-01.01.2022 00:30--0 km
Robert Lach2001.01.2022 00:30--0 km
Michał Błędowski1801.01.2022 00:30--0 km
Bartłomiej Pańkowski-01.01.2022 00:30--0 km
Iwona Kasper-01.01.2022 00:30--0 km
Paweł WOJTASIŃSKI2601.01.2022 00:30--0 km
Łukasz Kuciński501.01.2022 00:30--0 km
Paweł Marczykowski301.01.2022 00:30--0 km
Łach Agnieszka-01.01.2022 00:30--0 km
Kamil Wilkosz1701.01.2022 00:30--0 km
Anna Głodek2401.01.2022 00:30--0 km
Michał Kamiński-01.01.2022 00:30--0 km
Bartosz Jaworski-01.01.2022 00:30--0 km
Sulikowska edyta1101.01.2022 00:30--0 km
Damian Rosiak-01.01.2022 00:30--0 km
Tomasz Tusiński3201.01.2022 00:30--0 km
Misiak Ilona-01.01.2022 00:30--0 km
Arkadiusz Deja3301.01.2022 00:30--0 km
Rafał Polnik2501.01.2022 00:30--0 km
Paweł Socki-01.01.2022 00:30--0 km
Karolina Kurowska2701.01.2022 00:30--0 km
Natalia Dziąg3701.01.2022 00:30--0 km
PAWEŁ KOWALCZYK-01.01.2022 00:30--0 km
Zbigniew Madzio801.01.2022 00:30--0 km
Maksymilian Nestorowicz2801.01.2022 00:30--0 km
Mirosława Treszczyńska-01.01.2022 00:30--0 km
Magdalena Wieczorek2901.01.2022 00:30--0 km
Martyna Brzynska-01.01.2022 00:30--0 km
Milena Kudlińska1601.01.2022 00:30--0 km
Daniel Jagodzki2301.01.2022 00:30--0 km
Jacek Rapacz101.01.2022 00:30--0 km
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.