Zdobądź Swój Mount Everest

Zdobądź Swój Mount Everest

Data wydarzenia:
02.01.2022 00:30 - 31.12.2022 23:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystansTyp zawodów
Mount Everest - Biegowa Korona Himalajów i KarakorumDystans: 8848 mTyp zawodów: Zawody dla dorosłychZapisz sięLista startowa
O zawodach

Treningi, ciężka praca i zawziętość… 

Każdy sportowiec dąży do bycia wybitnym w swojej dyscyplinie. Niezwykle ważnym jest mieć w życiu osobę, która jest autorytetem i inspiracją do dalszej pracy. Na kim innym możemy się wzorować jeśli nie na najwybitniejszych polskich zdobywcach ? Polska himalaistka, zdobywczyni Mount Everest, kobieta ze stali – Wanda Rutkiewicz zdecydowanie należy do kręgu osób, których dokonania wywołują przyspieszone bicie serca u każdego fanatyka sportu.

 Już dziś stań do walki o bycie lepszą wersją samego siebie i weź udział w wyzwaniu „Zdobądź Swój Mount Everest” ! Zdobądź piękny, odlewany medal, który jest częścią wyjątkowej kolekcji upamiętniającej najwybitniejszych polskich zdobywców “ Biegowej Korony Himalajów i Karakorum ” i poczuj się jak jeden z nich ! 

 Do pokonania 8848 metrów w czasie jednego treningu w dowolnym miejscu i czasie.

 

 Zasady wyzwania:

  • Pokonaj dystans 8848 metrów w czasie jednego treningu w dowolnym miejscu i czasie.
  • Zdjęcie lub zrzut ekranu dokumentujący Twoją aktywność wyślij wraz z Twoim numerem startowym wyślij na adres mailowy biegowewyzwanie@gmail.com.
  • Imienny numer startowy do samodzielnego wydruku otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej przed rozpoczęciem biegu. Bieg z nim nie jest wymagany, jednak będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia.
  • Nagrodą za Twoje starania będzie PIĘKNY ODLEWANY MEDAL, będący częścią wyjątkowej kolekcji, a w pakietach rozszerzonych także unikalna koszulka lub komin wielofunkcyjny . Za ukończenie wyzwania otrzymasz również Certyfikat ukończenia wyzwania.
  • Zapisz do wydarzenia także swoją pociechę i wspólnie weźcie udział w biegu (dziecko może pokonać dystans np.: na rowerze, hulajnodze lub rolkach).
  • Podejmij wyzwanie i oddaj sportowy hołd najwybitniejszym polskim himalaistom ! Powalcz o Biegową Koronę Himalajów i Karakorum.
Odlewany medal

Odlewany medal i komin wielofunkcyjny

Odlewany medal i koszulka biegowa

Przykładowy certyfikat ukończenia wyzwania

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

  • Rejestracja pakiet podstawowy (odlewany medal, numer startowy, Imienny certyfikat ukończenia wyzwania, wysyłka kurierem InPost ) cena 49 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( odlewany medal, numer startowy, Imienny certyfikat ukończenia wyzwania, komin wielofunkcyjny, wysyłka kurierem InPost ) cena 65 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( odlewany medal, numer startowy, Imienny certyfikat ukończenia wyzwania, koszulka techniczna, wysyłka kurierem InPost  ) cena 77  zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką i kominem ( odlewany medal, numer startowy, Imienny certyfikat ukończenia wyzwania, koszulka techniczna, komin wielofunkcyjny, wysyłka kurierem InPost) cena 99 zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Biegamy gdzie aktualnie przebywamy. Cała Polska
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.