Bieg Wielkanocny

Bieg Wielkanocny

Data wydarzenia:
07.04.2023 00:30 - 10.04.2023 23:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Bieg WielkanocnyDystans: 3 km: Dla wszystkichLista startowaWyniki
O zawodach

Wielkanoc to czas rodzinny, lecz również czas w którym pamiętajmy o treningu!

Na sportowo celebruj święta, zdobądź piękny odlewany medal i bądź dumny ze swojego osiągnięcia.  Do pokonania jest dystans 3 kilometrów w dowolnej lokalizacji, więc przekraczając już swój próg domu możesz rozpoczynać trening !

Co od nas otrzymasz?

Otóż do zdobycia jest piękny odlewany medal z motywem zająca wielkanocnego, który będzie się pięknie prezentował na Twojej szyi , a w pakietach rozszerzonych koszulka biegowa oraz chusta wielofunkcyjna najwyższej jakości .

To nie wszystko, gdyż przed biegiem otrzymasz na swoją skrzynkę imienny numer startowy do wydruku, a ukoronowaniem Twojego wysiłku będzie imienny certyfikat ukończenia biegu. Swój wynik porównasz z innymi uczestnikami w tabeli wyników. 

Po rejestracji wyślemy do Ciebie podstawowe informacje o biegu i wszystkie instrukcje. 

Bieg Wielkanocny tuż… tuż… a rejestracja trwa !

Zasady wydarzenia: 

  • W dniach  7 -10 kwietnia 2023 pokonaj dystans minimum 3 kilometrów biegnąc, maszerując lub nordic walking.
  • Imienny numer do samodzielnego wydruku otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Bieg z nim nie jest wymagany, jednak będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia.
  • Nagrodą za Twoje starania będzie wyjątkowy medal, a w rozszerzonych pakietach kubek, koszulka biegowa oraz komin.
  • Zdjęcie lub zrzut ekranu dokumentujący Twoją aktywność wyślij wraz z Twoim numerem startowym wyślij na adres mailowy biegowewyzwanie@gmail.com lub wprowadź do swojego dziennika aktywności na swoim koncie zawodnika dzięki czemu Twój czas będzie widniał w tabeli wyników oraz certyfikacie.
  • By mieć możliwość dodania wyniku do dziennika aktywności należy po rejestracji aktywować konto zawodnika poprzez mail jaki zostanie wysłany na skrzynkę e-mail.
  • Gdy ukończysz bieg otrzymasz certyfikat  z zajętym miejscem oraz czasem ( jeśli wprowadziłeś/aś swój wynik do dziennika aktywności) lub certyfikat ukończenia biegu bez miejsca i czasu ( jeśli nie wprowadziłeś/aś swojego wyniku do dziennika aktywności )

Pamiątkowy, odlewany medal

Pamiątkowa, oddychająca koszulka 

Pamiątkowy Komin wielofunkcyjny

Przykładowy certyfikat ukończenia biegu

 

 

DOSTĘPNE PAKIETY :

  • Rejestracja pakiet podstawowy (odlewany medal, numer startowy do druku, dostęp do rywalizacji, certyfikat, WYSYŁKA )   57 ZŁ
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem (odlewany  medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy do druku, komin wielofunkcyjny,  certyfikat, WYSYŁKA ) 72 ZŁ
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką (odlewany medal, dostęp do rywalizacji, koszulka, numer startowy do druku, certyfikat, WYSYŁKA )  92 ZŁ
  • Rejestracja pakiet z koszulką i kominem (odlewany medal, dostęp do rywalizacji, komin wielofunkcyjny, koszulka, numer startowy do druku, certyfikat, WYSYŁKA)  107 ZŁ
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.