Biegowo PROJEKT COLOSSEUM

Biegowo PROJEKT COLOSSEUM

Data wydarzenia:
08.01.2023 12:30 - 03.05.2024 00:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Biegowo PROJEKT COLLOSEUMDystans: 1315 km: Dla wszystkichZapisz sięLista startowaWyniki
O zawodach

Rozpocznij niesamowitą przygodę i dołącz do Projektu Colosseum. 

Twoje wirtualne wyzwanie polega na nazbieraniu 1315 kilometrów w dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji. Możesz biegać , chodzić lub trenować na bieżni, a swoją aktywność wpisujesz do dziennika aktywności na swoim koncie zawodnika jakie zostanie utworzone po rejestracji na wydarzenie. Liczy się aktywność, by uzbierać 1315 kilometrów. Arena gladiatorów, a zarazem majestatyczna budowla to Twój cel - Colloseum.

1315 kilometrów to odległość równa trasie z polskiego Cieszyna do Rzymu. Poczuj się jak prawdziwy biegowy gladiator i przemierz wirtualnie pięć krajów, by na końcu swojej drogi ujrzeć Colosseum . Za ukończenie wyzwania zdobędziesz piękny, duży odlewany medal oraz certyfikat ukończenia wyzwania.

A czy wiesz że:

Colosseum to jeden z siedmiu cudów świata,  który wzbudza skrajne emocje. Z jednej strony, nie można nie docenić kunsztu, ogromu i majestatu rzymskiego amfiteatru. Z drugiej zaś - należy pamiętać, że w imię rozrywki rzymskich władców i ludu, na jego arenie życie mogło stracić nawet kilkaset tysięcy osób. Dziś, starożytny amfiteatr jest prawdziwą ikoną i największą atrakcją turystyczną Wiecznego Miasta. W 434 roku odbyły się ostatnie walki gladiatorów, a co roku ten obiekt przyciąga miliony turystów.

Podejmij Wyzwanie i osiągnij cel : Rzym - COLOSSEUM !

 Zasady projektu:

 • Pokonaj na dystans 1315 kilometrów, masz na to 365 dni   - czas liczony jest od momentu uiszczenia opłaty startowej
 • Dystans można pokonać podczas dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji.
 • Ukończenie wyzwania gwarantuje zdobycie wielkiego medalu ZDOBYWCY, który ozdobi Twoją kolekcję trofeów i będzie przypominał Ci o Twoim sukcesie ! Oprócz medalu w pakietach rozszerzonych dostępne są także inne gadżety – koszulka FINISHERA i komin wielofunkcyjny. Za ukończenie wyzwania otrzymasz również Imienny Certyfikat.
 • Gadżety z pakietu rozszerzonego wysyłamy do 14 dni od rejestracji , a medal oraz certyfikat otrzymasz po ukończonym biegu.
 • By mieć możliwość dodania wyniku do “ dziennika aktywności ” należy przy rejestracji na wydarzenie założyć konto zawodnika lub jeśli takie się już posiada należy się zalogować. Jest możliwość rejestracji bez zakładania konta , jednak rezultat nie będzie widoczny w tabeli wyników, a potwierdzenie ukończenia wyzwania ( print screen , zdjęcia aktywności zegarka itp. ) należy wysłać na biegowewyzwanie@gmail.com Za ukończenie wyzwania wyślemy do Ciebie pocztą elektroniczną również imienny certyfikat.
 • Weź udział w zaciętej rywalizacji z innymi uczestnikami wyzwania ! Dzięki dziennikowi aktywności możesz na bieżąco sprawdzać postępy swoich rywali. Bądź najszybszy i pokonaj 1315 kilometrów zanim zrobią to inni !
 • Nie czekaj – ubierz buty i już dziś zacznij skracać dystans do areny Gladiatorów, który pozostał Ci do osiągnięcia celu. Wyzwanie to nawet kilka miesięcy doskonałej sportowej zabawy.

Odlewany medal

Koszulka finishera

Opaska biegowa

Komin wielofunkcyjny

DOSTĘPNE PAKIETY :

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( dostęp do rywalizacji, medal, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, WYSYŁKA) cena 57 zł 
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem wielofunkcyjnym ( dostęp do rywalizacji, medal, numer startowy, komin wielofunkcyjny, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE ) cena 85 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z opaską ( dostęp do rywalizacji, medal, opaska biegowa, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 89 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką finishera ( dostęp do rywalizacji, medal, koszulka finishera , numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 105 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką i opaską ( dostęp do rywalizacji, medal, opaska biegowa, koszulka finishera, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 124 zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA ( dostęp do rywalizacji, medal, koszulka finishera , opaska biegowa, chusta wielofunkcyjna ,  imienny numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 135 zł

Gadżety z pakietów rozszerzonych zostaną wysłane do 14 dni, a medal oraz certyfikat po ukończeniu wyzwania 

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.