Moje 4 Miliony Kroków

Moje 4 Miliony Kroków

Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Moje 4 Miliony KrokówDystans: 4000000 kroków: Dla wszystkichZapisz sięLista startowaWyniki
Moje 4 Miliony Kroków w 2023 Dystans: 4000000 kroków: Dla wszystkichLista startowaWyniki
O zawodach

Najbardziej motywujące wyzwanie w roku! 🌟 Masz 365 dni na wykonanie zadania od momentu rejestracji ❗️

Wystarczy... chodzić. Można także biegać lub wykorzystać swoje kijki do Nordic Walking.

 👉 Wydaje Ci się że 4 miliony kroków to dużo ? To 10 958 kroków dziennie, a satysfakcja osiągnięcia celu - bezcenna ❗️

 👉 Czy 4 Miliony Kroków nie brzmi bajecznie ?  Tak, brzmi ! To wyzwanie, które każdy z nas może zrealizować 🔥🔥

 • Dzięki Dziennikowi Aktywności będziesz mógł/mogła dodać swoje aktualne wyniki. Twoje postępy w tabeli wyników sumują się automatycznie, a miejsce w tabeli wyników uaktualnia się na bieżąco.
 • Zdobądź piękny, odlewany medal ZDOBYWCY. To trofeum nie jednego wpędzi w zachwyt, a Tobie będzie przypominało o osiągniętym celu.

Zasady Wyzwania - Proste i Motywujące:

 • Zrób 4 Miliony kroków w rok. Wyzwanie, a zarazem zbieranie kroków rozpoczyna się od momentu rejestracji , a na wykonanie zadania masz 365 dni ..
 • Jak dokumentować wykonanie wyzwania :

1. Po rejestracji i opłaceniu wyzwania aktywuj swoje konto zawodnika poprzez maila jaki do Ciebie wyślemy. Po aktywacji konta na swoim koncie zawodnika posiadasz ikonkę " dziennik aktywności " gdzie dodajesz ilość zdobytych kroków wraz ze zdjęciem potwierdzającym aktywność ( print screen z dowolnej aplikacji, zdjęcie zegarka itp. )

2. Następnie po dodaniu aktywności , Twój wynik znajduje się już w tabeli wyników. Aktywność możesz wgrywać codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu. 

 • Medal wyślemy do Ciebie po ukończeniu wyzwania.
 • Jeżeli wybrałeś/aś  pakiet rozszerzony to koszulkę, opaskę lub komin wielofunkcyjny wyślemy do Ciebie do 10 dni, a medal po ukończeniu wyzwania.
 • Imienny certyfikat wyślemy do Ciebie na skrzynkę e mail , gdy już osiągniesz swój cel.
 • Do dzieła !

 

Zasady są proste ❗️ Podejmij wyzwanie ❗️

Duży odlewany medal

Koszulka

Komin wielofunkcyjny

 

Zaplanuj swoje postanowienia noworoczne z Wyzwaniem Moje 2 MILIONY KROKÓW W 2024 ROKU !

Jeżeli 4 miliony kroków to dla Ciebie za mało lub za dużo to zapraszamy na główną stronę WWW.BIEGOWEWYZWANIE.PL , gdzie czekają 1,2,3,5 lub 6 milionów kroków w 2024 roku 🔥

 

Dostępne Pakiety:

 • Pakiet Podstawowy - 62 zł: Zawiera: Dostęp do rywalizacji, odlewany medal, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania. Wysyłka wliczona w cenę.
 •  Pakiet Rozszerzony z Kominem Wielofunkcyjnym - 89 zł: Zawiera: Dostęp do rywalizacji, odlewany medal, numer startowy, komin wielofunkcyjny, imienny certyfikat ukończenia wyzwania. Dwie wysyłki wliczone w cenę.
 • Pakiet Rozszerzony z Koszulką Finishera - 109 zł: Zawiera: Dostęp do rywalizacji, odlewany medal, biegowa koszulka finishera, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania. Dwie wysyłki wliczone w cenę.
 • Pakiet Rozszerzony z Koszulką i Kominem - 126 zł: Zawiera: Dostęp do rywalizacji, odlewany medal, komin wielofunkcyjny, biegowa koszulka finishera, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania. Dwie wysyłki wliczone w cenę.

Gadżety z pakietów rozszerzonych zostaną wysłane do 14 dni, a medal oraz certyfikat po ukończeniu wyzwania.

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.