Halloween Run

Halloween Run

Data wydarzenia:
31.10.2022 00:30 - 02.11.2022 23:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Halloween RunDystans: 3 km: Lista startowaWyniki
O zawodach

Czas na najbardziej straszny bieg w roku ! Czas na STRASZNIE fajny - HALLOWEEN RUN !

Do zdobycia piękny metalowy medal oraz dyplom ukończenia biegu.

Chcesz pobiec w świetnej koszulce, kominie wielofunkcyjnym , a po biegu wypić łyk pysznej herbatki w kubku w którym wszystko smakuje lepiej ?

TAK !  Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie świetne pakiety rozszerzone ,które wysyłamy do 14 dni od opłacenia startu.

Do pokonania jest dystans 3 kilometrów dniu pomiędzy 31 października a 2 listopada - biegiem , spacerem lub nordic walking.

Po zarejestrowaniu się na wydarzenie dzięki “ dziennikowi aktywności”  będziesz miał możliwość wpisania swojego czasu, by następnie otrzymać pocztą elektroniczną certyfikat ukończenia biegu z zajętym miejscem .

Halloween pojawiło się w Polsce w latach 90 XX wieku i jest to zwyczaj związany z maskaradą. Mimo, że święto nie jest świętem urzędowym, cieszy się największą popularnością zaraz po Świętach Bożego Narodzenia.

Czas się zapisać na HALLOWEEN RUN !

 

Zasady wydarzenia: 

 • W dniach pomiędzy 31 października, a 2 listopada pokonaj dystans minimum 3 kilometrów biegnąc, maszerując lub nordic walking.
 • Wszystkie pakiety wysyłamy do 14 dni od opłacenia startu.
 • Imienny numer do samodzielnego wydruku otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej . Bieg z nim nie jest wymagany, jednak będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia.
 • Nagrodą za Twoje starania będzie wyjątkowy medal, a w rozszerzonych pakietach kubek, koszulka biegowa oraz komin.
 • Zdjęcie lub zrzut ekranu dokumentujący Twoją aktywność wyślij wraz z Twoim numerem startowym wyślij na adres mailowy biegowewyzwanie@gmail.com lub wprowadź do swojego dziennika aktywności na swoim koncie zawodnika.
 • By mieć możliwość dodania wyniku do dziennika aktywności należy przy rejestracji na wydarzenie założyć konto zawodnika lub jeśli takie się już posiada należy się zalogować. Jest możliwość rejestracji bez zakładania konta , jednak certyfikat ukończenia biegu nie będzie zawierał zajętego miejsca ani czasu.
 • Gdy ukończysz bieg otrzymasz certyfikat  z zajętym miejscem oraz czasem ( jeśli wprowadziłeś/aś swój wynik do dziennika aktywności) lub certyfikat ukończenia biegu bez miejsca i czasu ( jeśli nie wprowadziłeś/aś swojego wyniku do dziennika aktywności lub zarejestrowałeś/aś się bez zakładania konta zawodnika / zalogowania się )

Metalowy medal

Koszulka

Komin wielofunkcyjny

Kubek

Przykładowy certyfikat

Przykładowy numer startowy

 

DOSTĘPNE PAKIETY :

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( metalowy medal, numer startowy do druku, certyfikat do druku, WYSYŁKA  )   49 ZŁ
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( metalowy medal, numer startowy do druku, komin wielofunkcyjny,  certyfikat do druku, WYSYŁKA  ) 65 ZŁ
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kubkiem ( metalowy medal, numer startowy do druku, kubek,  certyfikat do druku, WYSYŁKA  ) 69 ZŁ
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( metalowy medal, koszulka , numer startowy do druku, certyfikat do druku, WYSYŁKA  )  79ZŁ
 • Rejestracja pakiet EXTRA z koszulką i kominem ( medal, komin wielofunkcyjny, ,koszulka  , numer startowy do druku, certyfikat do druku, WYSYŁKA )  92 ZŁ
 • Rejestracja pakiet PREMIUM ( medal, komin wielofunkcyjny,  koszulka  , kubek numer startowy do druku, certyfikat do druku, WYSYŁKA )  112 ZŁ

 

 

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.