Półmaraton LATO 2022

Półmaraton LATO 2022

Data wydarzenia:
29.06.2022 15:00 - 23.09.2022 23:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Półmaraton LATO 2022Dystans: 21 km: Lista startowaWyniki
O zawodach

Półmaraton „Lato” Lato, lato wszędzie !

 W końcu nadeszły ciepłe dni i wspaniała pogoda. Kurtki i bluzy mogą już zostać w szafie, więc wskakuj w swój letni, biegowy outfit i postaw sobie wakacyjne wyzwanie.

 Półmaraton to dystans liczący 21 kilometrów i 97 metrów, a to nie przelewki ! Pokonaj tę wymagającą odległość i ciesz się ze swojego sukcesu.

Wirtualny półmaraton „Lato” to świetna okazja, by stawić czoło swoim ograniczeniom i w przerwie między wylegiwaniem się na plaży, a popijaniem zimnego drinka dać porwać się prawdziwym sportowym emocjom. Stań w szranki z innymi uczestnikami wyzwania i rywalizuj w zawodach za sprawą dziennika aktywności, w którym umieścisz swój czas pokonania półmaratonu.

Nagrodą za twoje starania, oprócz medalu będzie certyfikat z Twoim czasem i miejscem, które zająłeś w tej wirtualnej rywalizacji ( dostaniesz go do 5 dni od zakończenia wydarzenia , gdyż wyniki będziemy weryfikować ).

Medale oraz koszulki wysyłamy do 10 dni od rejestracji.

Nowa świetna funkcjonalność :

Po założeniu oraz zalogowaniu się na swoje konto zawodnika będziesz miał/a dostęp do dziennika aktywności, gdzie wpiszesz swój czas  oraz dołączysz potwierdzenie biegu. Twój wynik będzie dodany do tabeli wyników, a miejsce oraz czas będą widoczne na wysłanym do Ciebie certyfikacie ( certyfikat otrzymasz po 5 dniach od zakończenia wydarzenia, gdyż wyniki będziemy weryfikować  ). ŚWIETNY BIEG I RYWALIZACJA !

Odlewany medal

Koszulka biegowa

Przykładowy numer startowy

 

 

DOSTĘPNE PAKIETY :

  • Rejestracja pakiet rywalizacja ( dostęp do rywalizacji, numer startowy do druku, IMIENNY CERTYFIKAT ukończenia biegu do druku ) cena 9,90 zł
  • Rejestracja pakiet podstawowy ( odlewany medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy do druku, IMIENNY CERTYFIKAT ukończenia biegu do druku, WYSYŁKA ) cena 44  zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( odlewany medal, dostęp do rywalizacji, koszulka , numer startowy do druku, IMIENNY CERTYFIKAT ukończenia biegu do druku, WYSYŁKA ) cena 77 zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.