Bieg Zwycięstwa nad Epidemią

Bieg Zwycięstwa nad Epidemią

Data wydarzenia:
29.07.2022 00:30 - 02.08.2022 00:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Bieg Zwycięstwa nad EpidemiąDystans: 5 km: Lista startowaWyniki
O zawodach

Rok 2020 zapowiadał się niewinnie… Jednak niedługo trzeba było czekać, a wszystko zaczęło się sypać ! Pandemia wirusa COVID-19 opanowała świat i pokrzyżowała wszelkie plany – kulturalne, towarzyskie, ale i sportowe. #zostańwdomu stało się hasłem przewodnim całego społeczeństwa, ale przecież jak to możliwe, gdy jest się maniakiem biegania ? 

Zamaskowani, często pod osłoną nocy, wybierając odludne, leśne ścieżki (dopóki było to dozwolone) robiliśmy wszystko, aby sportowy duch przetrwał tę pandemiczną próbę ! Dziś, ponad dwa lata po tym jak Koronawirus stał się częścią naszego życia, możemy powiedzieć, że odnieśliśmy zwycięstwo w tej bitwie. Nie należy jednak zapominać, że wojna nadal trwa, a nasz zaraźliwy wróg nie śpi… Jednak teraz czas świętowania, pora na biegową paradę zwycięstwa nad pandemią !

 Weź udział w BIEGU ZWYCIĘSTWA NAD EPIDEMIĄ ! Nawiąż do czasów, gdy wszystko było wirtualne i stań do WIRTUALNEGO, BIEGOWEGO WYZWANIA !

 Medal jaki zdobędziesz ma w sobie wiele kluczowych słów z tamtego okresu: świat się zatrzymał 2020, zaczynamy od nowa , a taśma jest ozdobiona m.in #nieklammedyka #zostanwdomu.  Ten czas patrząc na medal na pewno nie będzie zapomniany.

 

Nowa świetna funkcjonalność :

Po założeniu oraz zalogowaniu się na swoje konto zawodnika będziesz miał/a dostęp do dziennika aktywności, gdzie wpiszesz swój czas  oraz dołączysz potwierdzenie biegu. Twój wynik będzie dodany do tabeli wyników, a miejsce oraz czas będą widoczne na wysłanym do Ciebie certyfikacie ( certyfikat otrzymasz po 5 dniach od zakończenia wydarzenia, gdyż wyniki będziemy weryfikować  ). ŚWIETNY BIEG I RYWALIZACJA !

Zasady wyzwania:

#pokonajdystans  5 kilometrów w czasie jednego treningu w dniach 29 lipca - 2 sierpnia ( bieg, nordic walking lub chód ) w dowolnym miejscu.

  • Gdy założyłeś konto zawodnika: Swoją aktywność wprowadź na swoim koncie zawodnika klikając w “ dziennik aktywności ”, a po 6 dniach od zakończenia wydarzenia  otrzymasz certyfikat z zajętym miejscem oraz czasem. Twój wynik będzie widoczny w tabeli wyników. Czas wprowadzamy do 3 dni od zakończenia wydarzenia.
  • Gdy nie założysz swojego konta zawodnika : Swoją aktywność wyślij do nas na biegowewyzwanie@gmail.com ( zdjęcie zegarka, print screen aplikacji ) , a po 6 dnach otrzymasz certyfikat ukończenia biegu.
  • #wyjdzzdomu i BIEGNIJ ! Imienny numer startowy do samodzielnego wydruku otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej przed rozpoczęciem biegu. Bieg z nim nie jest wymagany, jednak będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia.
  • #coronavirus w odwrocie ! Czeka na Ciebie nagroda za przetrwanie tego trudnego czasu i Twoje sportowe starania ! Zdobądź HISTORYCZNY ODLEWANY MEDAL, a w pakiecie rozszerzonym także unikalną koszulką. Dodatkowo na Twoją pocztę email wyślemy CERTYFIKAT ukończenia biegu.
  • #wczasachzarazy sport nie zginął ! Podejmij wyzwanie i uczcij powrót do normalności !

Odlewany medal ( przód)

Odlewany medal ( tył )

Pamiątkowa koszulka

 

DOSTĘPNE PAKIETY :

  • Rejestracja pakiet podstawowy ( odlewany medal, numer startowy do druku, WYSYŁKA  ) cena 49  zł  
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( medal, koszulka , numer startowy do druku, WYSYŁKA ) cena 77 zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.