Zdobądź swoje MANASLU

Zdobądź swoje MANASLU

Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Zdobądź swoje MANASLUDystans: 8126 m: Zapisz sięLista startowa
O zawodach

Manaslu oznacza „Górę Ducha”. Już sama nazwa tego szczytu rozbudza wyobraźnię, a serce zaczyna bić szybciej na myśl o wyzwaniu, jakim byłoby jego zdobycie ! Wielu śmiałków zdecydowało się, by poznać swoje możliwości i udać się w podróż nie tylko na szczyt, ale także w głąb własnej duszy – duszy prawdziwego zdobywcy ! 

Wielu z nich niestety przypłaciło swoje próby życiem… Warto zaznaczyć, że w historii tej góry znajduje się także polska karta. Pierwszego zimowego wejścia na Manaslu dokonali Polacy- Maciej Berbeka i Ryszard Gajewski. Co więcej nie wspomagali się oni tlenem z butli, a to czyni ich osiągnięcie jeszcze bardziej wyjątkowym ! Uczcij himalaistów, którzy stanęli twarzą w twarz z potężną górą Manaslu i weź udział w wirtualnym, biegowym wyzwaniu !

 Zasady są proste:

 • Daj z siebie wszystko, pokonaj dystans 8163 m  symbolizujący wysokość góry Manslu, biegnąc, maszerując lub nordic walking w czasie jednego treningu. Możesz również pokonać dystans na bieżni.
 • Zdjęcie lub zrzut ekranu dokumentujący Twoją aktywność wyślij wraz z Twoim numerem startowym wyślij na adres mailowy biegowewyzwanie@gmail.com
 • Imienny numer startowy do samodzielnego wydruku otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej przed rozpoczęciem biegu. Bieg z nim nie jest wymagany, jednak będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia.
 • Nagrodą za Twoje starania będzie PIĘKNY ODLEWANY MEDAL, będący częścią wyjątkowej kolekcji, a w pakiecie rozszerzonym także unikalna koszulka biegowa oraz komin wielofunkcyjny. Pakiet zostanie wysłany do Ciebie  po ukończeniu wyzwania  w ciągu 14 dni.
 • Gdy ukończysz wyzwanie i pokonasz 8163 m otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje dokonanie.
 • Zapisz do wydarzenia także swoją pociechę i wspólnie weźcie udział w biegu (dziecko może pokonać dystans np.: na rowerze, hulajnodze lub rolkach).
 • Podejmij wyzwanie i oddaj sportowy hołd najwybitniejszym polskim himalaistom !

Odlewany medal

Komin wielofunkcyjny

Koszulka

Przykładowy certyfikat ukończenia wyzwania

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( odlewany medal, numer startowy, WYSYŁKA ) cena 59 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( odlewany medal, komin wielofunkcyjny, numer startowy, WYSYŁKA) cena 76 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( odlewany medal, techniczna koszulka biegowa, numer startowy, WYSYŁKA ) cena 96  zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA z koszulką i chustą (odlewany  medal, techniczna koszulka biegowa, komin wielofunkcyjny, numer startowy, WYSYŁKA ) cena 113  zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.