Projekt Polska 3511 km " Rowerem wokół Polski "

Projekt Polska 3511 km " Rowerem wokół Polski "

Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
O zawodach

Jak Polska długa i szeroka tam oprócz malowniczych widoków i gościnnych mieszkańców to właśnie rowerzyści są stałym elementem krajobrazu. Nie ważne czy mowa o niedzielnych cyklistach, czy o zapalonych maniakach dwóch kółek, każdy kilometr przejechany siłą własnych mięśni daje wielką satysfakcję od pokoleń.

 Jak uczcić te kolarską tradycję ?

 Najlepiej objechać nasz kraj dookoła ! 3511 km ekscytującej przygody w dowolnym miejscu i w dowolnej ilości treningów ! Taka wyprawa jest jednak bardzo wymagająca, ale już dziś możesz rozpocząć wirtualne wyzwanie polegające na pokonaniu tego dystansu w ciągu jednego roku ( czas liczymy od momentu opłaty startowej) ! 

Jeżeli  zamówisz pakiet rozszerzony z koszulką , opaską, kubkiem lub chustą wielofunkcyjną , to gadżety wyślemy do 14 dni od rejestracji , a medal po ukończeniu wyzwania.

Na czym polega wyzwanie ?

 Zasady są proste:

 •   Pokonaj na rowerze dystans 3511 kilometrów w ciągu jednego roku - czas liczony jest od momentu uiszczenia opłaty startowej.
 • Dystans można pokonać podczas dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji.
 •  Ukończenie wyzwania gwarantuje zdobycie wyjątkowego medalu FINISHERA, który ozdobi Twoją kolekcję trofeów i będzie przypominał Ci o Twoim sukcesie ! Oprócz medalu w pakietach rozszerzonych dostępne są liczne gadżety – koszulka, komin wielofunkcyjny, opaska na głowę i kubek (otrzymasz je do 14 dni od opłaty startowej).
 • Po ukończeniu wyzwania otrzymasz  MEDAL oraz imienny Certyfikat   !
 • By mieć możliwość dodania wyniku do “ dziennika aktywności ” należy aktywować konto przez maila  którego otrzymasz po zarejestrowaniu się. Możesz pominąć ten krok , jednak rezultat nie będzie widoczny w tabeli wyników, a potwierdzenie ukończenia wyzwania ( print screen , zdjęcia aktywności zegarka itp. ) należy wysłać na biegowewyzwanie@gmail.com Za ukończenie wyzwania wyślemy do Ciebie pocztą elektroniczną również imienny certyfikat.
 • Weź udział w zaciętej rywalizacji z innymi uczestnikami wyzwania ! Dzięki dziennikowi aktywności możesz na bieżąco sprawdzać postępy swoich rywali. Bądź najszybszy i pokonaj 3511 kilometrów zanim zrobią to inni !
 • Nie czekaj - już dziś zacznij skracać dystans, który pozostał Ci do osiągnięcia celu. Wyzwanie to nawet kilka miesięcy doskonałej sportowej zabawy ! Wsiadaj na rower i podejmij wyzwanie Projekt Polska 3511 km „Rowerem wokół Polski” !

 

Odlewany medal

Koszulka finishera

Komin wielofunkcyjny

Opaska na głowę

Przykładowy Certyfikat ukończenia wyzwania

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( odlewany medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy do druku, imienny certyfikat do druku, Wysyłka ) cena 62  zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( odlewany medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy do druku, komin wielofunkcyjny, imienny certyfikat do druku, DWIE WYSYŁKI W CENIE) cena 89 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z opaską ( odlewany medal, dostęp do rywalizacji, opaska na głowę, numer startowy, imienny certyfikat do druku , DWIE WYSYŁKI W CENIE) cena 93 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką finishera ( odlewany medal, dostęp do rywalizacji,  koszulka finiishera , numer startowy do druku, imienny certyfikat do druku, DWIE WYSYŁKI W CENIE ) cena 109 zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA ( odlewany medal, dostęp do rywalizacji, koszulka finishera, komin wielofunkcyjny, opaska na głowę,  imienny numer startowy do druku, imienny certyfikat do druku, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 139 zł

     Gadżety z pakietów rozszerzonych zostaną wysłane do 14 dni, a medal oraz certyfikat po ukończeniu wyzwania 

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.