Bieg Powstania Warszawskiego

Bieg Powstania Warszawskiego

Data wydarzenia:
01.08.2022 00:30 - 28.10.2022 10:00
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Bieg Powstania WarszawskiegoDystans: 5 km: Lista startowaWyniki
O zawodach

 

1 sierpnia 1944 roku to początek jednego z najbardziej dramatycznych, ale i heroicznych okresów w historii naszego kraju. Mieszkańcy Warszawy zbrojnie przeciwstawili się niemieckiemu okupantami, chcąc wywalczyć upragnioną wolność. 

Szczególnie dziś, w niespokojnych czasach, należy kontemplować pamięć o bohaterskich mieszkańcach stolicy, którzy nierzadko oddawali swoje życie w imię niepodległości naszej Ojczyzny. Jedną z form oddania hołdu Powstańcom może być udział w wirtualnym wydarzeniu - Bieg Powstania Warszawskiego !

 

Nowa świetna funkcjonalność :

Po założeniu oraz zalogowaniu się na swoje konto zawodnika będziesz miał/a dostęp do dziennika aktywności, gdzie wpiszesz swój czas  oraz dołączysz potwierdzenie biegu. Twój wynik będzie dodany do tabeli wyników, a miejsce oraz czas będą widoczne na wysłanym do Ciebie certyfikacie ( certyfikat otrzymasz po 5 dniach od zakończenia wydarzenia, gdyż wyniki będziemy weryfikować  ). ŚWIETNY BIEG I RYWALIZACJA !

Zasady wydarzenia:

 • Pokonaj dystans minimum 5 kilometrów w dowolnym miejscu  pomiędzy 1 sierpnia, a 3 października ( podczas jednego treningu : biegnąc na zewnątrz lub na bieżni, uprawiając nordic walking lub idąc).
 • Gdy założyłeś konto zawodnika: Swoją aktywność wprowadź na swoim koncie zawodnika klikając w “ dziennik aktywności ”, a po 6 dniach od zakończenia wydarzenia  otrzymasz certyfikat z zajętym miejscem oraz czasem. Twój wynik będzie widoczny w tabeli wyników.
 • Gdy nie założysz swojego konta zawodnika : Swoją aktywność wyślij do nas na biegowewyzwanie@gmail.com ( zdjęcie zegarka, print screen aplikacji ) , a po 6 dnach otrzymasz certyfikat ukończenia biegu.
 • Imienny numer startowy do samodzielnego wydruku otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej przed rozpoczęciem biegu. Bieg z nim nie jest wymagany, jednak będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia.
 • Nagrodą za Twoje starania będzie PIĘKNY, WYJĄTKOWY MEDAL, oraz certyfikat ukończenia biegu. W pakiecie rozszerzonym będzie dostępna także unikalna koszulka, kubek lub komin wielofunkcyjny.
 • Podejmij wyzwanie i oddaj sportowy hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego !

Metalowy medal

Koszulka

Komin wielofunkcyjny

Kubek

Przykładowy imienny Certyfikat ukończenia biegu

 

 

PROMOCJA !!! TYLKO DZIŚ !

DOSTĘPNE PAKIETY :

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( metalowy medal, numer startowy do druku, WYSYŁKA  )   49 ZŁ
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kubkiem ( metalowy medal, kubek, numer startowy do druku, WYSYŁKA )  69 ZŁ
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( metalowy medal, numer startowy do druku, komin wielofunkcyjny, WYSYŁKA  ) 65 ZŁ
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( medal, koszulka , numer startowy do druku, WYSYŁKA  )  79ZŁ
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką i kominem ( medal, komin wielofunkcyjny, ,koszulka  , numer startowy do druku, WYSYŁKA )  99 ZŁ
 • Rejestracja pakiet EXTRA ( medal, koszulka , kubek, komin wielofunkcyjny,  imienny numer startowy do druku, WYSYŁKA  )  119 ZŁ
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.