Rowerowo PROJEKT POLSKA WSCHÓD - ZACHÓD

Rowerowo PROJEKT POLSKA WSCHÓD - ZACHÓD

Data wydarzenia:
17.01.2022 17:00 - 31.08.2024 02:00
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
O zawodach

KOLEJNA  DAWKA SOLIDNEJ , ROWEROWEJ MOTYWACJI  ! ZACZYNAMY ZDOBYWAĆ KILOMETRY OD MOMENTU OPŁACENIA STARTU ! 

Polska od wschodu do zachodu liczy 781 kilometrów. To dużo, jednak każdy z nas jest w stanie pokonać ten dystans . Stań na wyżynach możliwości i pokonaj ten dystans w rok od opłacenia startu.

 • Ścigaj się z innymi!
 • Porównuj swój wynik na bieżąco z innymi zawodnikami dzięki dziennikowi aktywności! Im w krótszym czasie pokonasz dystans 781 kilometrów tym wyższe miejsce.
 • Zdobądź piękny ,wielki, ręcznie malowany medal ZDOBYWCY. To trofeum na pewno wpędzi nie jednego w zachwyt, a Tobie będzie przypominał osiągnięcie celu.

 

Zasady wyzwania są proste :  

 • Pokonaj  rowerem dystans 781 kilometrów w rok od momentu opłacenia startu.
 • Kilometry można pokonać w dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji.
 • Jak dokumentować wykonanie wyzwania :
 1. Wypełniając formularz rejestracyjny musimy zaznaczyć opcję “ ZAREJESTRUJ SIĘ ” by utworzyć konto zawodnika, lub “ LOGOWANIE ” gdy już takie konto posiadasz. Tylko zawodnicy z kontem w systemie będą mieli możliwość dodawania swoich wyników na bieżąco na stronie.. 
 2. Po rejestracji i opłaceniu startu na wydarzenie na swoim koncie posiadasz ikonkę “ dziennik aktywności " , gdzie dodajesz ilość przebytych kilometrów wraz z zdjęciem swojej aktywności ( print screen aplikacji, zdjęcie zegarka itp ). 
 3. Następnie po dodaniu aktywności Twój wynik znajduje się już w tabelce. Do dzieła !
 • Ukończenie wyzwania gwarantuje zdobycie wielkiego, ręcznie malowanego medalu ZDOBYWCY, który ozdobi Twoją kolekcję trofeów i będzie przypominał Ci o Twoim sukcesie ! Oprócz medalu w pakietach rozszerzonych dostępne są także inne gadżety – koszulka FINISHERA, chusta wielofunkcyjna, opaskę biegowa, kubek oraz CERRTYFIKAT.
 • Gadżety z pakietu rozszerzonego wysyłamy do 14 dni od rejestracji , a medal oraz certyfikat otrzymasz po ukończonym biegu.
 • Po wyzwaniu czeka na Ciebie chwała i podziw ! Pokonaj dystans od Wschodu do Zachodu Polski ! WYZWANIE, które zachęci Cię do działania na parę miesięcy.

WAŻNE - aby mieć dostęp do dziennika aktywności, podczas rejestracji należy założyć konto zawodnika w systemie (tylko zawodnicy z kontem w systemie będą mieli możliwość dodawania swoich wyników na bieżąco na stronie). Po rejestracji na swoim koncie posiadasz ikonkę “ dziennik aktywności ", gdzie dodajesz ilość przebytych kilometrów wraz z zdjęciem swojej aktywności ( print screen z aplikacji, zdjęcie zegarka itp ). Po dodaniu aktywności Twój wynik znajduje się już w tabelce. Do dzieła !

Zasady są proste, przyjmujesz wyzwanie?

Odlewany, ręcznie malowany medal

Koszulka finishera

Opaska na glowę

Kubek

Komin wielofunkcyjny

Certyfikat ukończenia

 

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( odlewany medal, numer startowy, WYSYŁKA cena 49  zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kubkiem ( odlewany medal, kubek, numer startowy, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 80 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z opaską ( odlewany medal, opaska na głowę, numer startowy, DWIE WYSYŁKI W CENIE   ) cena 81 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z chustą ( odlewany  medal, numer startowy, chusta wielofunkcyjna, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 78 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( odlewany medal,  koszulka finishera , numer startowy, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 92 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką i kubkiem ( medal, kubek, koszulka finishera, numer startowy, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 110 zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA ( medal, koszulka finishera, kubek, chusta wielofunkcyjna, opaska na głowę,  imienny numer startowy, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 145zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.