Rowerowo PROJEKT POLSKA WSCHÓD - ZACHÓD

Rowerowo PROJEKT POLSKA WSCHÓD - ZACHÓD

Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
O zawodach

KOLEJNA  DAWKA SOLIDNEJ , ROWEROWEJ MOTYWACJI  ! ZACZYNAMY ZDOBYWAĆ KILOMETRY OD MOMENTU OPŁACENIA STARTU ! 

Polska od wschodu do zachodu liczy 781 kilometrów. To dużo, jednak każdy z nas jest w stanie pokonać ten dystans . Stań na wyżynach możliwości i pokonaj ten dystans w rok od opłacenia startu.  Możesz jeździć na rowerze lub używać rowerka stacjonarnego.

 • Ścigaj się z innymi!
 • Porównuj swój wynik na bieżąco z innymi zawodnikami dzięki dziennikowi aktywności! Im w krótszym czasie pokonasz dystans 781 kilometrów tym wyższe miejsce.
 • Zdobądź piękny ,wielki, ręcznie malowany medal ZDOBYWCY. To trofeum na pewno wpędzi nie jednego w zachwyt, a Tobie będzie przypominał osiągnięcie celu.

 

Zasady wyzwania są proste :  

 • Pokonaj  rowerem dystans 781 kilometrów w rok od momentu opłacenia startu.
 • Kilometry można pokonać w dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji.
 • Jak dokumentować wykonanie wyzwania :
 1. Po rejestracji i opłaceniu startu na wydarzenie na swoim koncie posiadasz ikonkę “ dziennik aktywności " , gdzie dodajesz ilość przebytych kilometrów wraz z zdjęciem swojej aktywności ( print screen aplikacji, zdjęcie zegarka itp ). 
 2. Następnie po dodaniu aktywności Twój wynik znajduje się już w tabelce. Do dzieła !
 • Ukończenie wyzwania gwarantuje zdobycie wielkiego, ręcznie malowanego medalu ZDOBYWCY, który ozdobi Twoją kolekcję trofeów i będzie przypominał Ci o Twoim sukcesie ! Oprócz medalu w pakietach rozszerzonych dostępne są także inne gadżety – koszulka FINISHERA, chusta wielofunkcyjna, opaskę biegowa, kubek oraz CERRTYFIKAT.
 • Gadżety z pakietu rozszerzonego wysyłamy do 14 dni od rejestracji , a medal oraz certyfikat otrzymasz po ukończonym biegu.
 • Po wyzwaniu czeka na Ciebie chwała i podziw ! Pokonaj dystans od Wschodu do Zachodu Polski ! WYZWANIE, które zachęci Cię do działania na parę miesięcy.

WAŻNE - Po rejestracji otrzymasz mail do aktywacji konta (tylko zawodnicy z kontem w systemie będą mieli możliwość dodawania swoich wyników na bieżąco na stronie). Po zalogowaniu się na swoim koncie posiadasz ikonkę “ dziennik aktywności ", gdzie dodajesz ilość przebytych kilometrów wraz z zdjęciem swojej aktywności ( print screen z aplikacji, zdjęcie zegarka itp ). Po dodaniu aktywności Twój wynik znajduje się już w tabelce. Do dzieła !

Zasady są proste, przyjmujesz wyzwanie?

Duży odlewany, ręcznie malowany medal

Koszulka finishera

Opaska na głowę

Komin wielofunkcyjny

Certyfikat ukończenia

 

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( Duży odlewany medal, numer startowy, dostęp do rywalizacji, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, WYSYŁKA cena 62  zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z opaską na głowę  ( Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji, opaska na głowę, numer startowy, DWIE WYSYŁKI W CENIE   ) cena 93 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z chustą (Duży odlewany  medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy, chusta wielofunkcyjna, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 89zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką (Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji, koszulka finishera , numer startowy, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 109 zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA (Duży odlewany  medal, dostęp do rywalizacji,  koszulka finishera, opaska na głowę , chusta wielofunkcyjna, opaska na głowę,  imienny numer startowy, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 139 zł

Gadżety z pakietów rozszerzonych zostaną wysłane do 14 dni, a medal oraz certyfikat po ukończeniu wyzwania 

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.