Zdobądź swoje Gaszerbrum I

Zdobądź swoje Gaszerbrum I

Data wydarzenia:
12.02.2022 23:30 - 27.11.2022 00:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystansTyp zawodów
GASZEBRUM I - Biegowa korona Himalajów i KarakorumDystans: 8068 mTyp zawodów: Zawody dla dorosłychZapisz sięLista startowa
O zawodach

Gaszerbrum I jest najwyższym z grupy siedmiu Gaszerbrumów, gór leżących w paśmie Karakorum. Jest drugim (po K2) co do wysokości szczytem Karakorum.

Pierwszymi Polakami, którzy stanęli na szczycie byli Wojciech Kurtyka i  Jerzy Kukuczka, którzy dokonali tego 23 lipca 1983 roku. Dokonali tego w stylu alpejskim, południowo-zachodnią ścianą.

Szczyt po raz pierwszy zimą został zdobyty 9 marca 2012 r. ok. godz. 8:30 (czasu miejscowego) przez polski zespół w składzie Adam Bielecki i Janusz Gołąb. Wejścia dokonano bez użycia tlenu.

Wyprawę rozpoczynamy 12 lutego :) Od tego dnia możecie słać do nas swoje aktywności z wyprawy.

Pobiegnij ku czci polskich zdobywców tej góry ! 

Od dnia 12 lutego pokonaj dystans minimum 8068 metrów ( biegiem, nordic walking, bieżnia, chód ) w czasie jednego treningu. Zdobądź piękny odlewany medal.

  • Zdjęcie lub print screen aktywności wyślij na adres biegowewyzwanie@gmail.com (w mailu prosimy podać swój numer startowy)
  • Przed rozpoczęciem biegu otrzymasz pocztą elektroniczną imienny numer startowy do samodzielnego wydruku. Możesz, lecz nie musisz z nim pobiec. Po biegu na pewno będzie świetną pamiątką.
  • Za ukończenie biegu zdobędziesz PIĘKNY ODLEWANY MEDAL lub do wyboru super KOMIN WIELOFUNKCYJNY, KOSZULKĘ BIEGOWĄ.
  • Możesz zapisać swoje dziecko i z nim pobiec, by zarazić go do sportu ( dziecko może pokonać dystans np. hulajnogą, rowerkiem czy na rolkach ). Wspólna aktywność jest super.
  • Uczcij pierwsze Polskie wejście na GASZERBRUM  !! Powalcz o Biegową Koronę Himalajów i Karakorum !!!

Odlewany medal

Koszulka Biegowa

Komin wielofunkcyjny

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

  • Rejestracja pakiet podstawowy ( odlewany medal, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 47 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( medal, komin wielofunkcyjny, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 65 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( medal, techniczna koszulka biegowa, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 77  zł
  • Rejestracja pakiet EXTRA z koszulką i chustą ( medal, techniczna koszulka biegowa, komin wielofunkcyjny, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 95  zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.