Biegowo PROJEKT POLSKA WSCHÓD - ZACHÓD

Biegowo PROJEKT POLSKA WSCHÓD - ZACHÓD

Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
O zawodach

Wschodnią oraz zachodnią granicę Polski dzieli spora odległość, która wynosi aż 781 kilometrów. Pokonać ten dystans biegnąc… to byłoby coś !

 Już teraz możesz podjąć to wyzwanie i dać z siebie wszystko, by ukończyć je w ciągu roku. Zaciekle trenuj i stań do rywalizacji z innymi uczestnikami tego wyjątkowego wirtualnego wyścigu ! Niczym bohater amerykańskiego klasyka filmowego – biegnij biegaczu, biegnij !

Jeżeli  zamówisz pakiet rozszerzony z koszulką , opaską, kubkiem lub chustą wielofunkcyjną , to gadżety wyślemy do 14 dni od rejestracji , a medal po ukończeniu wyzwania.

 Zasady projektu: 

 • Pokonaj (biegnąc, idąc lub uprawiając nordic walking lub bieżnia) dystans 781 kilometrów w ciągu jednego roku - czas liczony jest od momentu uiszczenia opłaty startowej.
 • Dystans można pokonać podczas dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji.
 • Ukończenie wyzwania gwarantuje zdobycie wielkiego, ręcznie malowanego medalu ZDOBYWCY, który ozdobi Twoją kolekcję trofeów i będzie przypominał Ci o Twoim sukcesie ! Oprócz medalu w pakietach rozszerzonych dostępne są także inne gadżety – koszulka FINISHERA, chusta wielofunkcyjna, opaskę biegowa oraz CERRTYFIKAT.
 • Gadżety z pakietu rozszerzonego wysyłamy do 14 dni od rejestracji , a medal oraz certyfikat otrzymasz po ukończonym biegu.
 1. Po rejestracji i opłaceniu startu na wydarzenie Aktywuj swoje konto zawodnika poprzez maila jaki do Ciebie wyślemy. Po aktywacji konta na swoim koncie posiadasz ikonkę “ dziennik aktywności " , gdzie dodajesz ilość kroków wraz z zdjęciem swojej aktywności ( print screen aplikacji, zdjęcie zegarka itp ). 
 • Weź udział w zaciętej rywalizacji z innymi uczestnikami wyzwania ! Dzięki dziennikowi aktywności na swoim koncie zawodnika możesz na bieżąco sprawdzać postępy swoich rywali. Bądź najszybszy i pokonaj 781 kilometrów zanim zrobią to inni !
 • Nie czekaj – zawiąż buty i już dziś zacznij skracać dystans, który pozostał Ci do osiągnięcia celu ! Wyzwanie to nawet kilka miesięcy doskonałej sportowej zabawy.

 

Zasady są proste, przyjmujesz wyzwanie?

 Duży , ręcznie malowany odlewany medal

 Biegowa koszulka finishera, komin wielofunkcyjny, opaska biegowa .

Przykładowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania

 

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, WYSYŁKA) cena 62  zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z opaską(Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji, opaska biegowa, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE)cena 93 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z chustą ( Duży odlewany  medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy, chusta wielofunkcyjna, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE) cena 89 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy, biegowa koszulka finishera , imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE ) cena 109 zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA ( Duży odlewany medal, numer startowy, biegowa koszulka finishera, chusta wielofunkcyjna, opaska biegowa, imienny certyfikat ukończenia wyzwania,  DWIE WYSYŁKI W CENIE) cena 139 zł

Gadżety z pakietów rozszerzonych zostaną wysłane do 14 dni, a medal oraz certyfikat po ukończeniu wyzwania 

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.