Biegowo Projekt Polska Północ - Południe

Biegowo Projekt Polska Północ - Południe

Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
O zawodach

726 kilometrów – to robi wrażenie !

 Taki dystans dzieli dwa skrajne punkty naszego kraju – Gwiazdę Północy i Rysy. Możesz pokonać tę odległość przysłowiowym palcem po mapie, albo już dziś podjąć wyjątkowe, wirtualne wyzwanie. Pokonać dystans możesz w dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji.

 „Biegowo Projekt Polska Północ-Południe” to idealna propozycja dla maniaków biegania. Załóż buty i rywalizuj z innymi uczestnikami projektu !

Jeżeli  zamówisz pakiet rozszerzony z koszulką , opaską, kubkiem lub chustą wielofunkcyjną , to gadżety wyślemy do 14 dni od rejestracji , a medal po ukończeniu wyzwania.

Motywacja na wyciągnięcie ręki !

 Zasady projektu:

 • Pokonaj na dystans 726 kilometrów, masz na to 365 dni   - czas liczony jest od momentu uiszczenia opłaty startowej,  biegnąc, maszerując lub nordic walking w czasie jednego treningu. Możesz również pokonać dystans na bieżni.
 • Dystans można pokonać podczas dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji  biegnąc, maszerując lub nordic walking. Możesz również pokonać dystans na bieżni.
 • Ukończenie wyzwania gwarantuje zdobycie wielkiego, ręcznie malowanego medalu ZDOBYWCY, który ozdobi Twoją kolekcję trofeów i będzie przypominał Ci o Twoim sukcesie ! Oprócz medalu w pakietach rozszerzonych dostępne są także inne gadżety – koszulka FINISHERA i komin wielofunkcyjny. Za ukończenie wyzwania otrzymasz również Imienny Certyfikat.
 • Gadżety z pakietu rozszerzonego wysyłamy do 14 dni od rejestracji , a medal oraz certyfikat otrzymasz po ukończonym biegu.
 • By mieć możliwość dodania wyniku do “ dziennika aktywności ” należy przy rejestracji na wydarzenie założyć konto zawodnika lub jeśli takie się już posiada należy się zalogować. Jest możliwość rejestracji bez zakładania konta , jednak rezultat nie będzie widoczny w tabeli wyników, a potwierdzenie ukończenia wyzwania ( print screen , zdjęcia aktywności zegarka itp. ) należy wysłać na biegowewyzwanie@gmail.com Za ukończenie wyzwania wyślemy do Ciebie pocztą elektroniczną również imienny certyfikat.
 • Weź udział w zaciętej rywalizacji z innymi uczestnikami wyzwania ! Dzięki dziennikowi aktywności możesz na bieżąco sprawdzać postępy swoich rywali. Bądź najszybszy i pokonaj 726 kilometrów zanim zrobią to inni !
 • Nie czekaj – ubierz buty i już dziś zacznij skracać dystans, który pozostał Ci do osiągnięcia celu. Od Bałtyku, aż po Rysy ! Wyzwanie to nawet kilka miesięcy doskonałej sportowej zabawy.

 

Zasady są proste, przyjmujesz wyzwanie?

Duży, ręcznie malowany medal

 

Koszulka finishera, opaska biegowa, komin wielofunkcyjny

DOSTĘPNE PAKIETY :

 • Rejestracja pakiet podstawowy (Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji,  numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, WYSYŁKA) cena 62 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z chustą ( Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji, numer startowy, chusta wielofunkcyjna, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE ) cena 89zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z opaską (Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji, opaska biegowa, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 93 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką (Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji,  biegowa koszulka techniczna , numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 109 zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA (Duży odlewany medal, dostęp do rywalizacji, biegowa koszulka techniczna, chusta wielofunkcyjna, opaska biegowa,  imienny numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, DWIE WYSYŁKI W CENIE  ) cena 139 zł

       Gadżety z pakietów rozszerzonych zostaną wysłane do 14 dni, a medal oraz certyfikat po ukończeniu wyzwania 

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.