Biegowa Korona Ziemi

Biegowa Korona Ziemi

Data wydarzenia:
10.01.2022 00:00 - 31.08.2024 00:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
O zawodach

Każdy kontynent jest niczym królestwo, które potrzebuje swojego władcy. Tę zaszczytną rolę możemy przypisać najwyższym szczytom, które dumnie spoglądają na podległe sobie ziemie. Weź udział w biegowym wyzwaniu i zmierz się z pradawnymi, górskimi monarchami ! Wybierz szczyt, który stanie się Twoim wirtualnym celem i rozpocznij biegową ekspedycję.

Pokonaj symboliczny dystans równy wysokości wybranego szczytu, ale pamiętaj - każda wyprawa musi zostać zwieńczona udanym powrotem. Oznacza to, że wymagane jest PODWOJENIE dystansu równego wysokości danego szczytu. Zadanie wykonaj w ramach jednego lub dwóch treningów, więc zawiąż buty i stawaj do walki ! 

Zasady są proste: 

  •     Pokonaj wymagany  dystans biegnąc, maszerując lub nordic walking w czasie jednego lub dóch treningów. Możesz również pokonać dystans na bieżni. Przykładowo: jeżeli zdobywasz Mount Everest - 8848 m n.p.m to należy pokonać 17696 metrów w dwóch treningach  lub w czasie jednego treningu 17696 metrów ( 2*8848 = 17696 metrów )
  • Biegnij w swojej aktualnej lokalizacji !
  • Zdjęcie lub zrzut ekranu dokumentujący Twoją aktywność wyślij na adres mailowy biegowewyzwanie@gmail.com. Podaj także swoje imię i nazwisko oraz nazwę zdobytego szczytu.
  • Nagrodą za Twoje starania będzie PIĘKNY METALOWY MEDAL PUZZEL , będący częścią wyjątkowej kolekcji, a w pakiecie rozszerzonym także unikalna koszulka biegowa oraz kubek.
  • Pakiet zostanie wysłany do Ciebie  po ukończeniu wyzwania  w ciągu 14 dni.
  • Medale łączą się w całość i tworzą piękne trofeum.
  • Zapisz do wydarzenia także swoją pociechę i wspólnie weźcie udział w biegu (dziecko może pokonać dystans np.: na rowerze, hulajnodze lub rolkach).
  • Podejmij wyzwanie i zostań zdobywcą Biegowej Korony Ziemi !
Medale puzzle
Medale puzzle pojedyńczoKubki
Biegowa koszulka oraz opaska Puncak Jaya
Kominy wielofunkcyjneKubkiPrzykładowy zestaw

Widok pakietów po wciśnięciu przycisku  "Zapisz się " przy poszczególnym szczycie lub pakiecie szczytów.

Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.