NANGA PARBAT - Biegowa Korona Himalajów

NANGA PARBAT - Biegowa Korona Himalajów

Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
O zawodach

Nie bez powodu Nanga Parbat jest nazywane „Zabójczą Górą”. Jej mrożąca krew w żyłach reputacja znana jest każdemu himalaiście. Budzi tak wielką grozę, że powstały nawet legendy o ciążącej na niej klątwie ! 

Czy to jednak może powstrzymać prawdziwego zdobywcę ? Jak widać nie ! Wśród śmiałków, którzy stanęli oko w oko z Królem Gór, jak mają w zwyczaju zwać ten niezwykły szczyt miejscowi, znaleźli się także nasi rodacy ! Ekspedycja, w której skład weszli legendarni Jerzy Kukuczka, Zygmunt Heinrich oraz Sławomir Łobodziński w roku 1985 zdobyła szczyt Nanga Parbat ! Kilka lat temu naszym krajem oraz całym światem wstrząsnęła tragiczna wiadomość o śmierci Tomasza Mackiewicza, który oddał życie w próbie powtórzenia wyczynu ekipy Kukuczki. 

Uczcij himalaistów, którzy zdobyli Nanga Parbat, a także tych którzy zapłacili najwyższą cenę chcąc zapisać się na kartach historii. Weź udział w wyzwaniu „Nanga Parbat – Biegowa Korona Himalajów” i pokonaj własne słabości !

 Celem wydarzenia jest pokonanie symbolicznego dystansu 8126 m (wysokość Nanga Parbat) w ramach jednego treningu, w dowolnej lokalizacji. 

 • Wybierz swoją dyscyplinę – bieg, nordic walking lub chód, bieżnia i zmierz się z biegowym wyzwaniem !
 • Zdjęcie lub zrzut ekranu dokumentujący Twoją aktywność wyślij wraz z Twoim numerem startowym wyślij na adres mailowy biegowewyzwanie@gmail.com
 • Imienny numer startowy do samodzielnego wydruku otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej przed rozpoczęciem biegu. Bieg z nim nie jest wymagany, jednak będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia.
 • Nagrodą za Twoje starania będzie PIĘKNY ODLEWANY MEDAL, będący częścią wyjątkowej kolekcji, a w pakiecie rozszerzonym także unikalna koszulka biegowa oraz komin wielofunkcyjny.
 • Pakiet zostanie wysłany do Ciebie  po ukończeniu wyzwania  w ciągu 14 dni.
 • Gdy ukończysz wyzwanie i przebiegniesz 8126 m otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje dokonanie.
 • Zapisz do wydarzenia także swoją pociechę i wspólnie weźcie udział w biegu (dziecko może pokonać dystans np.: na rowerze, hulajnodze lub rolkach).
 •  Podejmij wyzwanie i oddaj sportowy hołd najwybitniejszym polskim himalaistom !
Odlewany medal
Koszulka biegowa
Komin wielofunkcyjnyPrzykładowy certyfikat ukończenia wyzwania

 

 

 

DOSTĘPNE PAKIETY:

 • Rejestracja pakiet podstawowy ( odlewany medal, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, WYSYŁKA t ) cena 59 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( medal, komin wielofunkcyjny, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, numer startowy, WYSYŁKA) cena 76 zł
 • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( medal, techniczna koszulka biegowa, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, numer startowy, WYSYŁKA) cena 96  zł
 • Rejestracja pakiet EXTRA z koszulką i chustą ( medal, techniczna koszulka biegowa, komin wielofunkcyjny, numer startowy, imienny certyfikat ukończenia wyzwania, WYSYŁKA ) cena 113 zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Biegasz gdzie aktualnie przebywasz. Cała Polska .
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.