NANGA PARBAT - Biegowa Korona Himalajów

NANGA PARBAT - Biegowa Korona Himalajów

Data wydarzenia:
02.01.2022 14:30 - 31.12.2022 23:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystansTyp zawodów
Nanga Parbat - Biegowa Korona Himalajów i KarakorumDystans: 8126 mTyp zawodów: Zawody dla dorosłychZapisz sięLista startowa
O zawodach

Uczcij pierwsze Polskie wejście Jerzego Kukuczki, Zygmunta Heinricha i Sławomira Łobodzińskiego na wyjątkowo trudny do zdobycia i niebezpieczny szczyt Himalajów  ( 8126 m n.p.m )w dniu 13 lipca 1985 roku. Góra pochłonęła wiele ofiar i znana jest jako diabelska i zabójcza.

Jedną z tragiczniejszych wypraw na szczyt była wyprawa Tomasza Mackiewicz oraz Elizabeth Revol w 2017/2018 roku oraz heroiczna akcja ratunkowa polskich himalaistów. Niestety góra pozostawiła u siebie Tomasza i udało się uratować tylko Revol . 

Pokonaj dystans minimum  8126 metrów ( biegiem, nordic walking, bieżnia, chód ) w czasie jednego treningu. Biegniesz gdzie aktualnie przebywasz.

  • Zdjęcie lub print screen aktywności wyślij na adres biegowewyzwanie@gmail.com
  • Przed rozpoczęciem biegu otrzymasz pocztą elektroniczną imienny numer startowy do samodzielnego wydruku. Możesz, lecz nie musisz z nim pobiec. Po biegu na pewno będzie świetną pamiątką.
  • Za ukończenie biegu zdobędziesz PIĘKNY ODLEWANY MEDAL.. a w pakiecie rozszerzonym koszulkę lub komin wielofunkcyjny .
  • Możesz zapisać swoje dziecko i z nim pobiec, by zarazić go do sportu ( dziecko może pokonać dystans np. hulajnogą, rowerkiem czy na rolkach ). Wspólna aktywność jest super.
  • Podejmij wyzwanie i uczcij pierwsze Polskie wejścia na Nangę Parbat !!
Odlewany medal
Koszulka biegowa
Komin wielofunkcyjny

DOSTĘPNE PAKIETY:

  • Rejestracja pakiet podstawowy ( odlewany medal, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 44 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( medal, komin wielofunkcyjny, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 65 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( medal, techniczna koszulka biegowa, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 77  zł
  • Rejestracja pakiet EXTRA z koszulką i chustą ( medal, techniczna koszulka biegowa, komin wielofunkcyjny, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 92  zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Biegasz gdzie aktualnie przebywasz. Cała Polska .
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.