Halloween Run

Halloween Run

Data wydarzenia:
31.10.2023 00:30 - 02.11.2023 23:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystans
Halloween RunDystans: 3 km: Dla wszystkichLista startowaWyniki
O zawodach

Halloween Run - Twoja strasznie dobra decyzja tego sezonu! 🎃🌙

Co powiesz na wyjątkowe 3 km pełne magii i emocji? Wybiegnij swoje strachy i ciesz się nie tylko wyjątkowym medalem, ale i wspaniałą atmosferą Halloween! 🎃👻

W skrócie:
👻 Przebiegnij, przejdź lub wybierz nordic walking na dystansie 3 km między 31 października a 2 listopada 2023.
🥇 Odbierz swój jedyny w swoim rodzaju medal! A jeśli pragniesz czegoś więcej, mamy dla Ciebie specjalne pakiety z koszulką lub kominem.

📜 Zgłoś swój wynik, poczuj satysfakcję i otrzymaj osobisty certyfikat!

Nie czekaj dłużej - dołącz do nas w Halloween Run i spraw, by ta noc była naprawdę wyjątkowa! 🎃🏃‍♀️🏃‍♂️

 

 

metalowy medal

koszulka biegowa

komin wielofunkcyjny

imienny certyfikat

Zasady wydarzenia: 

  • W dniach  31 października a2 listopada 2023 pokonaj dystans minimum 3 kilometrów biegnąc, maszerując lub nordic walking w czasie jednego treningu.
  • Imienny numer do samodzielnego wydruku otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Bieg z nim nie jest wymagany, jednak będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia.
  • Nagrodą za Twoje starania będzie wyjątkowy medal, a w rozszerzonych pakietach okolicznościowa koszulka biegowa, opaska biegowa oraz okolicznościowy komin wielofunkcyjny. Pakiety wysyłamy odpowiednio wcześniej by dotarły do Ciebie przed biegiem.
  • Zdjęcie lub zrzut ekranu dokumentujący Twoją aktywność wyślij wraz z Twoim numerem startowym na adres mailowy biegowewyzwanie@gmail.com lub wprowadź do swojego dziennika aktywności na swoim koncie zawodnika dzięki czemu Twój czas będzie widniał w tabeli wyników oraz na certyfikacie uczestnictwa w biegu.
  • By mieć możliwość dodania wyniku do dziennika aktywności należy po rejestracji aktywować konto zawodnika poprzez mail jaki zostanie wysłany na Twoją skrzynkę e-mail.
  • Gdy ukończysz bieg otrzymasz certyfikat  z zajętym miejscem oraz czasem ( jeśli wprowadziłeś/aś swój wynik do dziennika aktywności) lub certyfikat ukończenia biegu bez miejsca i czasu ( jeśli nie wprowadziłeś/aś swojego wyniku do dziennika aktywności )
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.