fbpx

Ultra Zabiegani – bieg wirtualny – WYZWANIE I ZAPISY TRWAJĄ

ULTRA ZABIEGANI to bieg inny niż wszystkie, pokazuje jak wygląda codzienność, to jacy jesteśmy zabiegani ( wiecznie za czymś, biegamy, gonimy i tak w kółko i w kółko bez końca, a doba trwa tylko 24h… znacie to prawda?  Na dodatek dokładamy PIEWSZY RAZ PERSONALIZOWANE KOSZULKI, które Ci o tym przypomną 🙂 Napis na koszulce ULTRA ZABIEGANA + Twoje imię / ULTRA ZABIEGANY + Twoje imię to coś dla Ciebie. Jaki pakiet wybierasz? Pakiet z koszulką czy z kominem wielofunkcyjnym?

Przebiegnij  maksymalny dystans jaki dasz radę. Jeżeli będzie to 2 km – ok. Dasz radę więcej? EXTRA. Daj z siebie wszystko i WYBIEGAJ piękny medal ULTRA ZABIEGANYCH ( biegiem, nordic walking, bieżnia, chód ) w czasie jednego treningu. Bieg dla Ultra zabieganych w codziennym życiu 🙂

Podczas rejestracji podajesz swoje imię i to właśnie ono znajdzie się na Twojej personalizowanej koszulce!

Zasady są proste:

  • Zdjęcie lub print screen aktywności wyślij na adres biegowewyzwanie@gmail.com (mailu prosimy podać swój numer startowy)
  • Przed rozpoczęciem biegu otrzymasz pocztą elektroniczną imienny numer startowy do samodzielnego wydruku. 
  • Za ukończenie biegu zdobędziesz PIĘKNY MEDAL ULTRA ZABIEGANYCH lub do wyboru CHUSTĘ WIELOFUNKCYJNĄ, PERSONALIZOWANĄ BIEGOWĄ KOSZULKĘ TECHNICZNĄ, PERSONALIZOWANĄ KOSZULKĘ FULL PRINT, OPASKĘ BIEGOWĄ lub KUBEK.
  • Pokaż się jako ULTRA ZABIEGANY /A !!!
Metalowy medal
Imienna personalizowana koszulka techniczna ( damska różowa, męska zielona )
Chusta wielofunkcyjna
Opaska biegowa, metalowy medal