fbpx

Rowerowo Projekt Polska Północ – Południe

DŁUGO WYCZEKIWANY PROJEKT, który zachęci Cię do działania na wiele dni . PONAD 40 TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UCZESTNIKÓW NASZYCH WYZWAŃ.

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest odległość między najdalej wysuniętym punktem Polski – Gwiazdą Północy, a punktem na południu, powiedzmy w linii prostej np. Rysami ? Podpowiemy – 726 kilometrów. Właśnie taki dystans trzeba pokonać ROWEREM. 

POKONAJ ROWEREM dystans od morza do gór.

Dystans 726 kilometrów musisz pokonać rowerem przez maksymalnie rok od opłacenia startu.

Do zdobycia jest piękny duży odlewany i malowany medal o średnicy aż 12 CENTYMETRÓW !!!

Wszystkie medale i gadżety z pakietów rozszerzonych wysyłamy po otrzymaniu ukończenia wyzwania. Jeżeli chcesz koszulkę, kubek , opaskę lub chustę wielofunkcyjną przed wyzwaniem to zapraszamy do naszego sklepu na www.alpasport.pl

Zasady wyzwania są proste :  

  • Pokonaj rowerem dystans 726 kilometrów w ciągu jednego  roku od opłacenia wyzwania.
  • Wyzwanie rozpoczyna się w chwili opłacenia startu.
  • Zdjęcia licznika lub print screen z aplikacji lub zegarka dokumentujące wykonanie zadania prześlij do nas po pokonaniu 726 kilometrów w jednym mailu na adres: projektpolnocpoludnie@gmail.com ( w wiadomości podaj swój numer startowy oraz nazwę wydarzenia ” ROWEROWO projekt Polska – Północ Południe )
  • Za ukończenie wyzwania zdobędziesz piękny odlewany i malowany medal o średnicy aż 12 cm, a w pakietach rozszerzonych techniczną koszulkę biegową, biegową koszulkę full print, chustę wielofunkcyjną, opaskę biegową lub kubek .
  • Po wyzwaniu czeka na Ciebie chwała i podziw ! Pokonaj dystans od Bałtyku, aż po Rysy !
Odlewany i ręcznie malowany medal
Rowerowa koszulka techniczna
Chusta wielofunkcyjna
Rowerowa koszulka FULL PRINT
Kubek
Opaska na głowę