fbpx

Projekt POLSKA PÓŁNOC – POŁUDNIE – WYZWANIE I ZAPISY TRWAJĄ

WYZWANIE, które zachęci Cię do działania na parę miesięcy.

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest odległość między najdalej wysuniętym punktem Polski – Gwiazdą Północy, a punktem na południu, powiedzmy w linii prostej np. Rysami ? Podpowiemy – 726 kilometrów. Właśnie taki dystans trzeba pokonać w wyzwaniu. Jak zawsze czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody. 

Wybiegaj dystans od morza do gór.

Możesz liczyć kroki , możesz chodzić ,biegać … Liczy się dystans, który musisz pokonać przez maksymalnie rok od opłacenia startu.

Do zdobycia jest piękny duży odlewany i malowany medal o średnicy aż 12 CENTYMETRÓW !!!

Wszystkie medale i gadżety z pakietów rozszerzonych wysyłamy po otrzymaniu ukończenia wyzwania. Jeżeli chcesz koszulkę, kubek , opaskę lub chustę wielofunkcyjną przed wyzwaniem to zapraszamy do naszego sklepu na www.alpasport.pl

DLA NAJSZYBSZYCH KTÓRZY POKONAJĄ DYSTANS 726 KILOMETRÓW PRZEWIDUJEMY NA KONIEC ROKU NAGRODY ( SZCZEGÓŁY WKRÓTCE ) , A LISTA WYNIKÓW BĘDZIE UAKTUALNIANA NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE ” PÓŁNOC / POŁUDNIE WYNIKI ”  

  • Przebiegnij 726 kilometrów w ciągu jednego  roku od opłacenia wyzwania.
  • Wyzwanie rozpoczyna się w chwili opłacenia startu.
  • Zdjęcie lub print screen z aplikacji lub zegarka dokumentujące wykonanie zadania prześlij do nas na adres: projektpolnocpoludnie@gmail.com
  • Za ukończenie wyzwania zdobędziesz piękny odlewany i malowany medal o średnicy aż 12 cm a w pakietach rozszerzonych techniczną koszulkę biegową, biegową koszulkę full print, chustę wielofunkcyjną, opaskę biegową lub kubek .
  • Po wyzwaniu czeka na Ciebie chwała i podziw ! Pokonaj dystans od Bałtyku, aż po Rysy !
Piękny odlewany i malowany medal o średnicy aż 12 centymetrów
Biegowa koszulka techniczna
Damska koszulka biegowa FullPrint
Męska koszulka biegowa Full Print
Chusta wielofunkcyjna
Opaska biegowa
Kubek